Sojusz Soul hunter

Strona Sojuszu


#1 2008-02-07 14:12:15

Zawulon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-07
Posty: 11
Punktów :   -5 

[Zmiany]

miło by było gdybyscie sie tutaj wypowiedzieli na temat zmian w sojuszu.

Zaczynam :

-Zmienić obrazki na stronie sojuszu na ogame, sa za duże i rozjeżdża się cała strona. (Wysyłałem projekty do Destroyer'a ale nie odpowiedział... )

-Wojny przy naszej ilości pkt to debilizm, do 4k pkt tak naprawde nie powinniscie budowac floty poza sondami i transporterami bo spowolni ( z doświadczenia wiem ze bardzo) wasz rozwój.

-Pierwsze statki w jakie powinniscie inwestowac to krążowniki, nie róbcie zadnych małych ani duzych mysliwców bo są gówno warte. Pamietajcie tez ze dopiero przy 100-300 krążownikach mozecie cokolwiek powiedzieć i zdziałać.

-Potrzebny nam konkretny i działający zarząd (rada) składający się z : Dyplomaty, kogoś odpowiedzialnego za pomoc słabszym graczom, kogos kto zajmie sie wizerunkiem sojuszu, potrzebny nam tez dobry kontakt- proponuje wymienic sie nr.gg i załozyć do tego celu specjalny temat na forum.

Ciag dalszy nastąpi...

Offline

 

#2 2008-02-07 14:42:38

Destroyer_kasper

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-07
Posty: 6
Punktów :   

Re: [Zmiany]

Bardzo dobrze Zawulon Grafiki się moim kumplom z sojuszu nie spodobaly (chodzimy razem do kalsy) jak chcesz moge zrobic ci range zarzadcy zmniejszysz troche obrazki i bedzie spoko

Offline

 

#3 2008-02-07 20:44:03

maciejjo93

Użytkownik

8747476
Call me!
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2008-02-07
Posty: 5
Punktów :   
WWW

Re: [Zmiany]

Ja bym radził poprawić coś na forum, a mianowicie godziny dodawania postów. Jest dopiero godzina 20:47 a poprzedni post DODAŁEM NIBY O 21 z minutami


Z POWAŻANIEM : MACIEJJO93


Offline

 

#4 2008-02-08 10:13:26

miro777

Użytkownik

7321767
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2008-02-07
Posty: 11
Punktów :   -1 

Re: [Zmiany]

Proponuje, aby taki byly tematy for -chodzi o te glowne (gram jeszcze w 57uni i ma tam tez sojuszu i forum, wiec uwarzam, ze najlepiej wiem jak powinno wygladac to nasze forum!!!)

Tematy powinny byc nastepujace:
-Nasze ST próg->0,5%
Nasze tytanki tu sie przechwalamy
-Maraton Farmerów
Nasze najlepsze farmingi. Próg to 75k czystego zysku.
-Rozrywka
Gry w skojarzenia itp.
-Propozycje
Dotyczące zmian na forum oraz sojuszu.
-Handel
3:2:1 chyba, że strony dojdą do innego porozumienia.
-Pakty itp.
Tu rozważamy propozyje paktów.
-Dla gości
Jeśli chcecie się na nas pożalić lub zaoferować pakty to "walcie śmiało"
-Rangi
W tym temacie można obejrzec rangi dostepne w naszym sojuszu.
-Ogłoszenia
Ogłoszenia
-Pomoc
Pomoce techniczne i nie tylko
-Ekspedycje Naukowo-Badawcze
Prosze o zamieszczanie najciekwaszych wyników badań.
-Przydatne linki
Linki przydatne w grze

To jest tylko 12 tematow. A bez ich istnienia nie wyobrazam sobie normalnego forum. Zawulon pomyslal bardzo dobrze o tym, aby zrobic temat Zmiany, lecz ja bym zmienil na Propozycje i wtedy by zostalo tylko 11 tematow do napiania! A ten temat z pisaniem gg byl nie potrzebny, gdyz numery wpisuje sie przy profilu. Prosze tez o zmiane opcji, ze nie mozna pisac 2 postow po sobie tylko trzeba pisac do tego samego! Przy pisaniu slowo temat chodzilo mi ot glown nie te co sie pisze tam posty, tylko te wyzej!

Offline

 

#5 2008-02-08 15:01:37

Zawulon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-07
Posty: 11
Punktów :   -5 

Re: [Zmiany]

Brawo ejstes juz duzym chłopczykiem i grasz na innym uni , brawo. ja w to gówno gram od 3ech lat to moje 11 uni w historii grania w Ogame ... nie sciagaj po chamie z innych for. To nie ma sensu. moze jednak troche inwencji twórczej ??

Offline

 

#6 2008-02-08 15:19:33

maciejjo93

Użytkownik

8747476
Call me!
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2008-02-07
Posty: 5
Punktów :   
WWW

Re: [Zmiany]

A jest jakiś problem w tym żeby było tak jak zaproponował miro777. Tu jest wszytsko jasno i przejrzyście, wiadomo o co chodzi. I co z tego jeśli gra  na innym uni i wziął ten pomysł stamtąd. Jestem ze pomysłem miro777


Z POWAŻANIEM : MACIEJJO93


Offline

 

#7 2008-02-08 15:30:55

miro777

Użytkownik

7321767
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2008-02-07
Posty: 11
Punktów :   -1 

Re: [Zmiany]

A pozniej sie dziwisz ze Cie ktos obraza tak jak Solarinho! Zawulon! Mozesz sie z czyms nie zgadzac, ale nie mozesz byc az tak dobitny! A pomyslec, ze bylem po twojej stronie i Cie ostrzeglem!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.normalnikibice.pun.pl www.metal-damage.pun.pl www.l2pl.pun.pl www.logizycko.pun.pl www.lechia1914.pun.pl